Rekabet eden değil, rekabet yaratan…

1999 yılından itibaren DOĞANKOÇ Grup markası altında, ülkemizde özel güvenlik ve hizmet sektörlerinin gelişiminde öncü olmak, özel güvenlik hizmeti ve personel gereksinimlerine etkin çözümler sunmak amacıyla yola çıktık.

DOĞANKOÇ Fiziki Güvenlik Hizmetlerinde kendisine ait yazılımları ile rakiplerinden ayrışarak Türkiye’de birçok uygulamaya da liderlik yapmaktadır. Etkin bir denetim ve izlenebilirlik sağlayabilmek adına da bugün itibariyle DOĞANKOÇ günde 1.1 milyon sinyal, ayda ise 33 milyon sinyal üretmekte, ürettiği sinyallerin takibini kendi geliştirdiği ULAK yazılımı üzerinden anlık ve etkin bir şekilde yapabilmektedir. Gerçekleştirilen yatırımlarla projede görev alan güvenlik personeli, MOBESE ve Alarm İzleme Merkezimiz aracılığı ile 7 gün 24 saat ve güvenlik kulübelerinin içleri de dâhil olarak izlenmektedir.

Grup bünyemizde Bütünleşik Güvenlik Felsefesi çerçevesinde fiziki güvenlik hizmeti veren Doğankoç Özel Güvenlik, elektronik güvenlik teknolojilerinin temin edilmesi için Doğankoç Elektronik Güvenlik, proje bazlı destek ve hizmet personeli istihdamı sağlayan, Nilfisk endüstriyel temizlik sistemlerinin distribütörlüğünü gerçekleştiren Ayışığı Lojistik ve İnsan Kaynakları firmalarımız olarak faaliyet göstermekteyiz.

İş ortaklarımıza sunduğumuz çözümler, kurduğumuz uzun vadeli ilişkilerle kazandığımız tecrübeler sayesinde ülkemizde en kaliteli hizmeti sunmayı kendine hedef belirlemiş bir Türk Markası olmayı amaçlıyoruz.